“Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу– в цьому суть наших повчань. У  цій справі немає дрібниць. Одне ваше слово може    зруйнувати в дитини віру у вас як вихователя, збентежити дитячу душу”.                                                                                                                       

 

                                                                                        В.О.Сухомлинський

 

Луханіна Світлана Миколаївна

Вихователь-методист  закладу дошкільної освіти

Освіта: вища педагогічна, Бердянський державний педагогічний інститут, 1992 рік

Категорія: спеціаліст вищої категорії

Звання: вихователь-методист

Педагогічний стаж роботи: 21 рік

РІЧНІ ЗАВДАННЯ РОБОТИ ДОШКІЛЬНОГО  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ 

НА 2019-2020  НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 1. Розпочати роботу з формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дошкільників засобами      театралізованої  діяльності.

      2. Удосконалення форм предметно-практичної компетенції дошкільників в процесі ручної праці.

 


В дошкільному закладі пройшла педагогічна рада на тему "Актуальність і значущість впливу STREAM-освіти на формування культури інженерного мислення дошкільників".

Завідувач Мирошник С.М. у доповіді вказала на шляхи реалізації STRЕАМ-освіти. Вихователь-методист зупинилась на впровадженні в практику основних напрямків «STREАМ-освіти. Педагог Колісник О.В. із досвіду роботи ознайомила колег щодо використання LEGO конструювання в освітньому процесі (в умовах наступності ЗДО та АЛ). Педагог Шурхал О.В. звернула увагу колег на проблему розвитку звязного мовлення дітей.

У творчій, діловій та дружній атмосфесі педагоги підвищували свій професійний рівень.

 

 
Програмне забезпечення освітнього процесу

Зміст освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі визначається  комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки» (наук. кер. К.Л. Крутій, 2015), освітньою програмою для дітей старшого    дошкільного віку «Впевнений старт» (Рекомендовано МОН України Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 за загальною науковою редакцією Т.О. Піроженко) та освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років  «Дитина» (наук. кер. В.О. Огнев’юк, м. Київ, 2016).