Свято радо зустрічаєм Рік навчальний починаєм!!!


Правила прийому дітей до дошкільного закладу після карантину:

1) Прийом дітей здійснюється на території ЗДО при забезпеченні одного діючого входу, поступово з 7.00 до 8.00. Скринінг безконтактним термометром проводить старша медична сестра, а її відсутності відповідальні особи з записом у групові чек-листи.

2)  При запізненні батьків з дітьми прийом забороняється.

3) Вихователь забезпечує опитування батьків (на вході до ігрового майданчику) про стан здоров’я дітей і членів сім’ї, та про можливі контакти з хворими (за підписом у зошиті здоров’я)

4)  Батьки не допускаються на територію ЗДО без респіратору або захисною маски одягнених за правилами (щільно закритий рот, ніс)

5)  Перебування (очікування) батьків на території повинно бути обмеженим.

6)  Батькам забороняється вхід до будівлі ЗДО.

7) Повернення дітей батькам у визначені режимом дня години  відбувається з ігрового майданчику.

8) При необхідності дочасного повернення дитини, її супровід до батьків здійснюється помічник  вихователя.

9) На період карантинних заходів, обмежити кількість членів сім’ї, що приводять і забирають дітей. Забороняється прийом і повернення дитини неповнолітніми особами.


З 25.05.2020 року, після карантину, розпочав роботу дошкільний заклад.


Вітаємо переможця районного етапу обласного фестивалю  «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей-2020»

Кафедрою дошкільної освіти Комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради започатковано фестиваль педагогічних ідей для творчого розвитку дошкільників. Вітаємо переможця районного етапу обласного фестивалю  «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей-2020» в номінації «Художня креативність» Пеклову Світлану Миколаївну, вихователя ЗДО №75 і дякуємо за креативну ідею, створений відеоролик «Яскравий світ», паспорт та конспект заняття, де представлена нетрадиційна техніка малювання восковою крейдою. Ваша робота надихає на творчість педагогів та батьків! Успіхів та перемоги!Пільгове харчування.

Згідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 02.12.2019 № 468р "Про організацію харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2020 році" (зі змінами) до переліку категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах комунальних закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя з 20.05.2020 додано категорію: "діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів".
Карантин подовжено!!!

МОЗ повідомляє:

      Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі, чинні норми будуть діяти щонайменьше впродовж наступних двохтижнів.

      Рішення про подовження карантину ухвалено через те, що зростання кількості інфікованих COVID-19 у країні триває."Заговори, щоб я тебе побачив"

Вітаємо Софію Долю, яка посіла призове друге місце в районному етапі та стала дипломантом у Міжрегіональному фестивалі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив" серед вихованців закладів дошкільної освіти.Тиждень професійної майстерності

В рамках проведеня педагогічного інтенсиву "Тиждня професійної майстерності" для педагогів дошкільної освіти, вихователь Колісник О.В. презентувала для учасників методичного об'єднання напрацьований педагогічний досвід роботи "Формування правової компетентності дітей старшого дошкільного віку в контексті БКДО"."Зимові забави"

Зима — пора веселощів і розваг для дітвори. А проводити їх можна не лише надворі, а й у приміщенні освітнього закладу.

З метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку рухової активності, фізичних умінь, навичок та зміцнення здоров’я дітей в дошкільному закладі  31.01.2020 цікаво та весело пройшли у закладі дошкільної освіти №75 «Сонечко»   спортивні розваги «Зимові забави» для дітей середнього та старшого дошкільного віку.  

 

У святковій залі панувала особлива атмосфера, командний дух. Ігри-естафети та гарний настрій зробили чарівне зимове дійство! 

"Новорічні свята"

Новий рік — це казкове свято для дітей та дорослих, на яке з великим нетерпінням чекають всі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.                  16, 18, 20 грудня 2019 року в закладі дошкільної освіти №75 «Сонечко»" пройшли новорічні ранки. 

Дошкільники із задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи, грали в ігри. Дітки-актори були центром уваги і сяяли  усмішками від гучних аплодисментів батьків та гостей. І, звичайно ж, добро, сміливість та взаємодопомога подолали зло, ялинка засяяла вогнями,  а Дід Мороз подарував дітям іграшки та солодкі подарунки.  Святкування  Нового року в дошкільному закладі пройшло весело, змістовно та цікаво. Всі  присутні отримали море насолоди та купу позитивних емоцій, додому  поверталися зі справжнім новорічним настроєм.  

 

 "Навчальні тренування з евакуації"

                                                              

 Відповідно до наказу ТВО Олександрівського району  № 554р від 12.12.2019   «Щодо посилення протипожежного та техногенного захисту в закладах освіти району»  з  метою попередження виникнення пожеж, загибелі і травматизму  людей, збереження життя і здоров `я дітей та працівників під час освітнього процесу в закладі дошкільної освіти №75 «Сонечко» 17  грудня 2019 року о 10.00 організовано та проведено  навчальні тренування з відпрацюванням навичок (дії та евакуаційні заходи у разі виникнення пожежі) з учасниками освітнього процесу.

   

"Місячник з основ безпеки життєдіяльності"

 

На виконання річного плану з 01 по 29 листопада 2019 р. у закладі дошкільної освіти № 75  проводився «Місячник безпеки дитини».

Головна мета «Місячника» – поліпшення якості освітньої  роботи з дітьми з питань особистої безпеки, захисту життя у надзвичайних ситуаціях (НС) та удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з питань захисту і дій в умовах НС.

 

Проведені заходи допомогли сформувати у дітей пріоритет здорового способу життя; познайомили з основними закономірностями життєдіяльності людини в природному й соціальному середовищі, спрямованими на збереження життя й зміцнення здоров’я. 

"Театральна діяльність         в ЗДО"

Які компоненти та  принципи розвивального театрально-ігрового середовища в сучасному ЗДО?  Яку атрибутику слід використовувати у театралізованому осередку? Які види театру слід розмістити в осередку театралізованної діяльності? Які проблеми та переваги використання медіатехнологій в процесі театрально-ігрової діяльності  з дошкільникиками? На ці та  всі інші питання шукали відповіді педагоги ЗДО №75 на практико-орієнтованому семінарі «Театральна діяльність в ЗДО», який згідно річного плану пройшов в інтерактивному форматі: дискусійно, емоційно, результативно! JJJ"Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета"

Під таким цьогорічним гаслом  8 листопада, в Україні відбулася чергова щорічна акція "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячена Дню української писемності та мови. Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих.

Заклад дошкільної освіти № 75 «Сонечко» у складі педагогів та працівників теж долучився до написання  радіодиктанту «Від бересту до «цифри»».

 

Нагадаємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі, а з недавніх пір і телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути, наскільки добре вони знають державну мову.  Шановні батьки, приєднуйтесь до нас!Декада з  пожежної безпеки

На виконання річного плану роботи з  08 по 18 жовтня 2019 року у закладі дошкільної освіти №75 «Сонечко» було проведено декаду з пожежної безпеки «Легко вогник запалити та не просто загасити».

Метою проведення декади пожежної безпеки є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у побуті та довкіллі. 

Всі заплановані та проведені заходи були спрямовані на формування готовності вихованців до дій у нестандартних ситуаціях, які можуть нанести загрозу їхньому життю та здоров’ю. В ігровій формі педагоги ЗДО нагадали найменшим учасникам про необхідність бути уважними і обережними та завжди пам’ятати про правила безпечної поведінки у побуті, навколишньому середовищі.


 

Завітала в гості осінь золота...

24  жовтня 2019 року у закладі дошкільної освіти № 75 "Сонечко" відбулося велике дійство - загальносадковий захід «Осінь золота». Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена зала створили незабутню атмосферу. Вихованці закладу зустрілися зі щедрою Осінню (роль виконувала вихователь Бодня А. В.), співали пісень, танцювали (музичні керівники Усенко О.І., Семенець Н.М.), декламували вірші. З-поміж іншого до уваги глядачів було представлено гру - інсценівку «Дідусь – садівник і козенята». До свята, присвяченого золотій порі, дошкільнята разом зі своїми батьками та вихователями підготували виставку виробів з дарів осені «Щедра осінь нам дарунки принесла». Діти отримали  від  казкової Осені незабутні подарунки - гарний настрій, заряд бадьорості та соковиті смаколики - яблука. 

 

  

Воркшоп «Лепбук – книжка з індиві-дуальним характером»

Як оптимізувати освітній процес та зробити його ще більш цікавим та креативним? З метою якісного впровадження ігрових та діяльнісних  методів навчання в освітньому  просторі, 16 жовтня 2019 року  в закладі дошкільної освіти  Колісник О.В., вихователем організовано і проведено воркшоп «Лепбук – книжка з індивідуальним характером»: інтерактивний формат, дискусійне спілкування, емоційна  атмосфера. Учасники  воркшопу   практично  опанували  використання інтернет ресурсів; створили лепбуки; педагоги розглянули освітні ситуації, як за допомогою лепбука закріпити вивчене в пізнавально-ігровій формі, організувати самостійну і колективну діяльність дітей.  Значну увагу приділено створенню сімейного лепбука, а також наведено приклади наповнення лепбуків

  

Спортивне змагання "Перші кроки" 

Дошкільний вік – особливий період! Малюки від природи наділені підвищеною руховою активністю і допитливістю, обожнюють брати участь у рухливих іграх та естафетах спортивного характеру.
З метою популяризації здорового способу життя, виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку рухової активності, фізичних умінь, навичок та зміцнення здоров’я дітей в дошкільному закладі  11.10.2019 проведене спортивне  змагання «Перші кроки».
Спортивне змагання пройшло на високому рівні: діти та дорослі отримали позитивний настрій, емоційне задоволення, учасники нагороджені медалями, смачними призами.Декада з безпеки руху "Увага! Діти на дорозі" 

На виконання річного плану роботи  з 02  по 13  вересня 2019 року у закладі дошкільної освіти №75 «Сонечко» було проведено декаду безпеки дорожнього руху під гаслом «Увага! Діти на дорозі!». Всі заплановані та проведені заходи були спрямовані на формування готовності вихованців до дій у нестандартних ситуаціях, які можуть нанести загрозу їхньому життю та здоров’ю. В ігровій формі педагоги ЗДО нагадали найменшим учасникам дорожнього руху про необхідність бути уважними і обережними та завжди пам’ятати про правила безпечної поведінки на дорозі. 

"День творчості та фантазії"   (30.07.2019)

Незрівнянна, чарівна, казкова  пора  року — літо. Це найсприятливіший період  для відпочинку та зміцнення здоров’я дітей.  Тож доречною була розвага пізнавального характеру «День творчості та фантазії».

 Співали, танцювали, грали в ігри. Скільки радості малечі принесла колективна аплікація   «В гостях у сонечка».

 

 Ведуча цієї розваги була Соколова Ю.М. разом з вихователями. 

"День безпеки"  (04.07.2019)

Метою проведення «Дня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я.

 

  Інструктори з патрульної поліції ознайомили дітей з основами знань про надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, з основами правил безпеки вдома та на вулиці, формування відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки. 

Розвага "В гостях у казки"  (18.06.2019)

Провела Бодня О.В.

Казки люблять всі — і діти, і дорослі, адже казки лікують душу, а через душу — зцілюють тіло. Відомий український педагог Василь Сухомлинський вважав, що казки, прочитані в дитинстві, назавжди відкладають у серці «зернятка людяності, з яких складається совість.  

 

 Казка супроводжує дитину  протягом всього дитинства, її використовують для того, щоб не читати зайвий раз моралі, вона вчить чинити правильно і справедливо у будь-якій ситуації. А ми, педагоги, маємо чудову можливість допомогти у цьому складному питанні, яке зветься «виховання» і батькам, і самим дітям.


День захисту дітей "Хай завжди буде сонце"  (03.06.2019)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Колектив ЗДО 75 разом з дітьми проводив в цей день ігри дошкільнят всіх вікових груп на свіжому повітрі. Діти залишилися дуже задоволені. В кінці свята завідувачем  Мирошник С.М.було вручено подарунки для всіх груп, це самокати , беговіли та м*ячі.Звітна конференція керівника закладу

25 квітня 2019 року відбулась Звітна конференція керівника закладу дошкільної освіти № 75 "Сонечко" Мирошник Світлани Миколаївни. На конференцію завітали понад 60 батьків наших вихованців. Присутні мали змогу ознайомитись з роботою керівника за поточний рік, подивитись відеофільм про цікаве та яскраве життя їхніх малят в дитячому садочку, насолодитись творчим виступом вихованців перед батьками в просторій музичній залі. Шляхом таємного голосування роботу керівника закладу освіти визнано задовільною.Краса землі моєї

До святкування ювілейної дати літературної спадщини  Василя Сухомлинського у лютому проведено виставку дитячої творчості «Краса землі моєї» за творами письменника, які пробуджують вміння бачити, захоплюватись і цінувати прекрасне в усьому: світі речей, в людських стосунках, природі, творах мистецтва тощо.  Такі коротенькі твори, але як надійно виховують у дітей почуття любові до рідних, вихователів, друзів, до своєї «малої Батьківщини», до представників інших національностей.  Діти з великим задоволенням слухають твори відомого письменника, глибоко проймаються змістом  та з великою радістю відтворюють почуте та прожите у своїх малюнках.Фестиваль ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

30 січня в ЗДО № 130 «Казка» пройшов районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва  «Заговори, щоб я тебе побачив» серед вихованців дошкільних навчальних закладів Олександрівського району. Від нашого закладу гідними учасниками фестивалю у номінації «Добре слово краще за багатство» стали вихованки групи старшого віку «Пташечка» сестрички  Божена та Ангеліна Петельчук  з виступом «Улюблені свята моєї родини» та вихованець Усенко Ілля з виступом «Я у тата помічник».Арт-галерея "Зимове віконце"


Ялинка зелененька, яка ж ти чепурненька!

Хто ж перший придумав святкувати Новий рік? Ніхто не знає точно! Адже цей день святкують всі народи з давніх часів. Ось і до нашого садочку завітали Новорічні свята.  Яскраво прибрана ялинка, новорічні пісні, веселі ігри з Дідом Морозом та казковими героями, смачні подарунки залишили дітям яскраві враження та гарні спогади про новий рік.

 

Історія новорічних свят приховує стільки таємниць, що й за день не розповісти. Чи знаєте Ви, що новорічні кулі на ялинці символізують райські яблука? Раніше люди прикрашали різдвяні ялинки справжніми фруктами. Пройшли роки, і замість яблук та солодощів людство вигадало наряджати ялинку кольоровими кульками. А наша ялинка прикрашена по-дитячому святково: безліч кульок, іграшкових зайчат, цуценят, ведмежат, сніговичків та  яскравих прикрас. Дітям радість і дорослим задоволення!Місячник безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу ТВО Олександрівського району від 13.11.2018 р. №484р «Про проведення місячника безпеки в освітніх закладах району в 2018 році» та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, формування навичок з безпеки життєдіяльності, та відпрацювання у дітей умінь діяти на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у ЗДО №75 «Сонечко» проводиться  Місячник  безпеки життєдіяльності.

 

 

Впродовж «Місячника  безпеки життєдіяльності» вихователі проводять низку цікавих заходів. Серед них спеціальні заняття з ОБЖД, бесіди, спостереження, дидактичні, розвиваючі, рольові та спортивні ігри, вечори розваг, розігрування проблемних та освітніх ситуацій, вікторина ,перегляд мультфільмів, виставки робіт та інше.


День відкритих дверей

Сьогодні, 13 листопада, відбувся "День відкритих дверей". Батьки вихованців молодшої та старшої групи відвідали відкриті заняття вихователів Крапиви Людмили Миколаївни "Живчік і його друзі" та Соколової Юлії Миколаївни "Помічники на кухні". Діти, батьки та вихователі отримали величезне задоволення від співпраці.

Відвідуючи ДНЗ батьки мають змогу:

  1. ознайомитися детальніше із життям своїх дітей у навчальному закладі;
  2. оцінити якість освітніх послуг;
  3. відчути мікроклімат у групах дітей та у педагогічному колективі;
  4. висловити побажання щодо організації освітнього процесу;
  5. набути нового - педагогічного! - досвіду.

До дитячого садочка завітало свято ОСЕНІ

Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день.

День здоров'я

                     

                       Мов яблучка рум’яні,

               Веселі, мов струмки,

               Малята рано-вранці,

             Приходять в дитсадки.

               Гартованих маляток

               Недуги не беруть,

              Малята – Здоров’ята, -

               Усі їх так зовуть!

31 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації ЗОІППО відвідали наш дитячий садок

Були проведені заняття з математики на тему:"Помічники на кухні" Соколова Юлія Миколаївна, заняття з аплікації на тему:"Яблучко для їжачка", проводила Шурхал Олена Віталіївна та заняття з природи "Живчік і його друзі" провела Крапива Людмила Миколаївна. Гості були сповнені вражень та бажань використовувати побачене у своїй педагогічній діяльності.

Тренінг з евакуації

У нашому дошкільному закладі згідно з наказом від 17.10.2018 №432р "Щодо попередження надзвичайних ситуацій у закладах освіти району" було практично відпрацьовано порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, евакуація. У заході прийняли участь діти всіх вікових груп та працівники закладу.

З метою поліпшення профілактичної роботи і відпрацювання порядку евакуації дітей і працівників з будівлі дошкільного закладу,створення безпечних та нешкідливих умов навчання та виховання, забезпечення високої організованості учасників освітнього процесу у дошкільному закладі проведено практичний тренінг з евакуації. Завідувачем Мирошник С.М. видано наказ «Про проведення практичного тренінгу з евакуації». Вихователем-методистом Луханіною С.М. розроблено послідовність проведення навчальної евакуації дітей та працівників.

Кожна доросла людина (як батьки, так і вихователь) має чітке уявлення про створення безпечного середовища для дітей. Навчаючи дітей безпечній поведінці, важливо не залякати їх, не зламати їхньої природної допитливості та зацікавленості оточуючим світом.

 

Дитина перед вступом до школи повинна досить різноманітно та повно засвоїти навички практичної  безпечної життєдіяльності й усвідомити, що її життя та здоров’я – це найдорожче багатство! Звичайно, повністю запобігти нещасним випадкам важко, але звести дитячий травматизм до мінімуму цілком можливо. Дотримання дітьми правил безпечної поведінки та захисних принципів обов’язково допоможе їм у різних життєвих ситуаціях. 


День ДОШКІЛЛЯ

Вихованці групи старшого дошкільного віку "Пташечка" разом з вихователями Колісник О.В. та Соколовою Ю.М. та батьками групи привітали весь колектив закладу із Днем Дошкілля. Діти дякували працівникам за їх турботу і ласку. За участю батьків діти продемонстрували моделі сучасного одягу для вихователів. Свято Знань

3 вересня наш садочок відсвяткував День Знань! Свято розпочалось із святкової урочистої лінійки. Завідувач закладом Мирошник С.М. привітала маленьких вихованців, їх батьків та весь колектив садочка з початком нового навчального року. Традиційно діти старшої групи та групи короткотривалого перебування пішли на свято першого Дзвоника до Академічного ліцею. Перший день після літнього відпочику приніс море вражень,радості та сподівань.Любе ЛІТО, сонечком зігріте !!!


Тематичне заняття до Дня Незалежності України

23 серпня вихователь Соколова Юлія Миколаївна з дітьми старшого віку провела тематичне заняття до Дня Незалежності України. Вихованці поглиблювали знання про рідний край, про Батьківщину, символи держави. У народних іграх виховувалось почуття любові до рідної землі, рідної мови, до свого народу, почуття гордості за свою Батьківщину.День творчості та фантазії

15 серпня у дітей нові справи. Вихователь Шурхал О.В. запропонувала дітям проявити свою творчість та фантазію в цікавих видах діяльності. Всім садочком допомагали розчаклувати чарівну Жарптицю: імпровізували музичну казку, складали мозаїку "Квіточки", робили кольорову воду, конструювали птаха. За що отримали смачні яблука від чарівного птаха!."Робимо добрі справи"

8 серпня під керівництвом вихователя Крапиви Л.М. в закладі освіти проведено тематичний день "Робимо добрі справи". Діти закріпили поняття "Доброта", "милосердя", "добрий". Вихованці розглядали та розповідали за картинками "Чим та як можна порадувати близьких". Квітка, яку зростила фея Доброти наприкінці дня розквітла від добрих справ дітей в садочку.День повітряної кульки

20 липня педагог Бодня А.В. провела тематичний день "День повітряних кульок". Протягом дня організовано активний відпочинок дітей, підтримувався позитивний емоційний настрій. З самого ранку діти отримали листа із запрошенням на День народження Повітряної кульки. З дітьми проводились бесіди про історію народження повітряної кульки, грали в рухливі ігри, ігри-естафети, співали пісні, ловили мильні бульбашки та готували цікавий подарунок кульці - іменинниці.Свято "День Нептуна"

10 липня педагог Колісник О.В. провела цікаве свято. В гості до малят нашого садочка завітав сам цар морський Нептун зі своєю Русалонькою. Діти з великою радістю допомагали Русалоньці зібрати чарівні намистинки з самого дна морського, грали в ігри з Нептуном "Прокоти мяч по дну", "Хто швидше збере корали", танцювали, забавляли морського царя.За що отримали смачні подарунки!До літа готові!!!

5 червня інструктор з фізичного виховання Мелещенко Л.О. провела з дітьми спортивно-розважальне свято "До літа готові!". Вихованці з великим задоволенням показували свої фізичні якості, змагались в спритності, швидкості під час естафет "Бджілки" "Перестрибни річку, збери яблука", "Врятуй рибку", "Намалюй сонечку промінчики". А наприкінці свята діти своїми руками перетворили сумну літню картину на веселу, сонячну і по справжньому літню!День Захисту дітей

1 червня проведено свято до Міжнародного дня захисту дітей. З великою радістю малята переглянули ляльковий театр "Хто сказав "МЯУ?". Святкова дискотека та флеш-ігри принесли дітям безліч позитивних емоцій. День був насичений загадковим, незвичайним змістом.


1 листопада 2016 року розпочав роботу САЙТ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ !!!


День захисту дітей "Хай завжди буде сонце"  (03.06.2019)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Колектив ЗДО 75 разом з дітьми проводив в цей день ігри дошкільнят всіх вікових груп на свіжому повітрі. Діти залишилися дуже задоволені. В кінці свята завідувачем  Мирошник С.М.було вручено подарунки для всіх груп, це самокати , беговіли та м*ячі.